Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.03.13, 12:40   #28
gökhan
Üye

gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: gökhan batu
Memleket:ankara
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: 100 CM. TURNA HAYALİ.
Referans:
gökhan will become famous soon enoughgökhan will become famous soon enough
Alıntı:
Hakkı Sadık AKBULUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan bu iş elindeki bütçeye bağlı olarak değişir. Ama bencede Kamil abinin dediği gibi arkası ahşap olan olursa motor için daha iyi olur. Geçen sene bende çok araştırdım. Bu konuda sitede araştırma yaptıysan o konuyuda sanırım görmüşsündür. Bu tür şeylerde seçenek çok olunca ve kişilerin kendi tercihleriyle kafan çok karışacaktır. Bence önce almak istediğin botun para limitini kendince koy ( sanırım koymuşsundurda ) sonrasında o limitlerdeki botları araştır. Gerçi araştırdıkça ya bu bot 600 TL ama şununda şu özelliği iyiymiş ama 800 TL sıymış 200 TL daha vereyim bu olsunda oluyor yani zor hangi marka hangi model ahşap tabanmı aleminyum tabanmı diye diye kafa karışıyor. Ama şunu söyleyeyim bot en kolayı sonra motorda kolay ben en çok aküde takılmıştım Allah ' a şükür hepsini aldım ama balığa çok az gidebildim.

Allah yardımcın olsun inşallah istediğin gibi birşey bulursun.

benim yaşadıklarımı anlatmışsın tamamen.
Fiyat çok esnek 700 liradan 1200 liraya kadar çıkabilirim. kolibri veya remixonların tamamen şişme modelleri o kadar zaten benim sıkıntım kimsenin marka ve model vermeden yardımcı olmaya çalışması.
Birisi deseki kardeşim şu marka şu model botu al ben kullandım taş gibi onu inceleyeceğim.Ama motoru Minn kota alacağım o kesin gibi bundan sonrada Akü için biraz uğraşırım.

gökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla