Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.02.11, 22:20   #14
alptekin

alptekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Alptekin
Memleket:Ankara
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: Turna 7.5 kg sazan 4 kg kefal 2 kg
Referans:
alptekin is on a distinguished road
[QUOTE=ERDEM;282169]Hüseyin abi güzel paylaşımınız için teşekkürler,umarım büyük trofeler çekerken yardımları dokunur

Alptekin abi merhaba;

Öncelikle burda bulunmamızın amacını hepimiz biliyoruz,Bülent abiden örnek vermemiz gerekirse kendisi saten bu konuda deneyimi olmadığı ilk ve ikinci defa deneyeceği için soru olarak sormuş bizlere onun gibi daha çok kişininde aynı durumda olduğu kesin,siz konu ile bilgili deneyimli olabilrsiniz birçoğumuzda öyle saten bu tür mesajları okuduğunuzda,okuduğumuzda komik gelebilir bunun doğrusunu nasıl olacağını karşı tarafa daha düzgün bir hitapla izah edersek kimse yanlış anlamayıp kırılmayacaktır.
Lütfen bu tür konularda cevap yazdığımızda daha ince düşünelim.

can kardeş bu konuyu okurken 3müşteri cevap yazarkende 4 müşteriyle uğraştığım için düzgün okumadan yazdım tabi şimdi bakınca yanlış yaptığımı farkettim kusuruma bakmayın bülent de resmi değiştirmiş herlade tanıyamadım resmine aşinayım çünki elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım ve özür diledim ..ben kefal avlamasını çekirgeyle avlamanın mucidinden türkiye ye çekirgeyi ilk getiren kişiden öğrendim ustam da çok sert ti azarlayarak öğretirdi ama unutmazdık bizde alışkanlık da kaldı biraz ondan
tekrar yazıyorum kusuruma bakmayın

alptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla