Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Tatlı Su Balıkcılığı Tatlı Su Av Teknikleri

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Tatlı Su Av Teknikleri Tatlı su balık avında kullanılan teknikleri burada paylaşabilirsiniz

Seçenekler Stil
Alt 04.01.12, 15:23   #1
gökhan
Üye

gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: gökhan batu
Memleket:ankara
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: 100 CM. TURNA HAYALİ.
Referans:
gökhan will become famous soon enoughgökhan will become famous soon enough
Bot hakkında yardım

ankarada bulunan göllerde 2 en fazla 3 kişi için elektirikli bot almak istiyorum. arabam hatcbak olduğu için motorun ve botun ebadı çok önemli.bu işler hep paraya bakıyor malum ben bütçe olarak 1200-1400 lira gibi düşünüyorum. birde aliminyum veya ızgara tabanın montesi zor olduğu için hava tabanlı almak istiyorum. kullandığınız, bildiğiniz bot ve motorları paylaşırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.(tavsiye ederken bütçeyi aşan modelleride yazarsanız başka arkadaşlara faydamız olur)

Facebook'ta Paylaş

Konu Bülent YILMAZ tarafından (04.01.12 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Başlık düzeltildi...
gökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.12, 16:52   #2
shatin
Üye

shatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Mert
Memleket:Edirne
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: :)
Referans:
shatin will become famous soon enoughshatin will become famous soon enough
Izgara ahşap veya ızgara aleminyum tabanlı botlara bakmanızı tavsiye ederim. şişme tabablı bot alırsanız pişman olursunuz benden söylemesi.
Bende klobri 260 ızgara ahşap tabanlı bot var. 2 kişi avlanıyoruz biraz küçük ama işimizi gayet iyi görüyor.
Taşıma konusuna gelince 24kg. ağırlığında arabamın arka koltuklarında akülü motor ve akü ile beraber taşıyabiliyorum.
Kurulumu 20dk
3kişi düşünüyorsanız daha büyük modellere bakmalısınız ama o zamanda taşıma sıkıntısı olucaktır.

shatin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.12, 21:19   #3
gökhan
Üye

Referans:
Alıntı:
shatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Izgara ahşap veya ızgara aleminyum tabanlı botlara bakmanızı tavsiye ederim. şişme tabablı bot alırsanız pişman olursunuz benden söylemesi.
Bende klobri 260 ızgara ahşap tabanlı bot var. 2 kişi avlanıyoruz biraz küçük ama işimizi gayet iyi görüyor.
Taşıma konusuna gelince 24kg. ağırlığında arabamın arka koltuklarında akülü motor ve akü ile beraber taşıyabiliyorum.
Kurulumu 20dk
3kişi düşünüyorsanız daha büyük modellere bakmalısınız ama o zamanda taşıma sıkıntısı olucaktır.
çok sağol

Alt 05.01.12, 17:08   #4
Esox06
Üye

Esox06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Harun
Memleket:ANKARA
En İyi Avı: BEYAZ BALİNA
Referans:
Esox06 is on a distinguished road
Smile Bot Hakkında Yardım

Gökhan arkadaşim öncelikle sana ve diğer arkadaşlarıma selam.Bot için yardım yazmişsin ;tabiki bu işte para çok önemli ama çok paraya çok kaliteli diye birşey yok yapman gereken biraz araştirmak Ben geçtiğimiz yıl NİSAN ayında bir bot aldım lakin ondan önce cok uyduruk bir botumuz vardı korkudan binemiyordum ve cesaretimi topladim ekip arkadaşlarimla hemfikir oldum ve birazda araştirma sonucu botumu buldum ve aldim memnunmuyum cok .
Sana yardıma gelince alacağin botun denyesi bence en önemlisi sonrasinda kaç bölümden şişiyor , aparatları küreği çapası pompası tamir kiti tabanı ahşap veya aleminyum ise eksiksiz olması bunlara dikkat etmen çoğu bot firmasi yanında sadece küreği ve pompası başkada birşey vermiyor ama benim aldigim bot can yeleğine kadar yolladı reklam vs yapmamak için yazmıyorum dediklerimi araştir bu konu hakkında daha çok bilgiye sahip abilerim kardeşlerim vardır istersen onlarında fikirlerini alderim son bir not Bota bindiğinde güven hissetmiyorsan o bota binme ve bu nitelikte bir bot al saygılar sunarım şimdiden hayırlı olsun .

Esox06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.12, 18:04   #5
Musa ERCİYAS

Musa ERCİYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Musa ERCİYAS
Memleket:Ankara' nın Dikmen' i
En İyi Avı: OLTACILARDER Dostluğu
Referans:
Musa ERCİYAS will become famous soon enoughMusa ERCİYAS will become famous soon enough
Gökhan kardeşim 2.60 tahta tabanlı bir bot iki kişilik sana yeter üç yada dört bölmeli bot denye kalınlıgınıda bi bak kalın ise iyidir saygılar fiyat ise kesenn azını açacaksın kardeşim can taşıyacak ucuz etin yahnisi iyi olmaz derim saygılar..

Musa ERCİYAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.12, 21:20   #6
gökhan
Üye

Referans:
Alıntı:
musa66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan kardeşim 2.60 tahta tabanlı bir bot iki kişilik sana yeter üç yada dört bölmeli bot denye kalınlıgınıda bi bak kalın ise iyidir saygılar fiyat ise kesenn azını açacaksın kardeşim can taşıyacak ucuz etin yahnisi iyi olmaz derim saygılar..
çok sağol abi.

Alt 06.01.12, 21:19   #7
gökhan
Üye

Referans:
Alıntı:
Esox06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan arkadaşim öncelikle sana ve diğer arkadaşlarıma selam.Bot için yardım yazmişsin ;tabiki bu işte para çok önemli ama çok paraya çok kaliteli diye birşey yok yapman gereken biraz araştirmak Ben geçtiğimiz yıl NİSAN ayında bir bot aldım lakin ondan önce cok uyduruk bir botumuz vardı korkudan binemiyordum ve cesaretimi topladim ekip arkadaşlarimla hemfikir oldum ve birazda araştirma sonucu botumu buldum ve aldim memnunmuyum cok .
Sana yardıma gelince alacağin botun denyesi bence en önemlisi sonrasinda kaç bölümden şişiyor , aparatları küreği çapası pompası tamir kiti tabanı ahşap veya aleminyum ise eksiksiz olması bunlara dikkat etmen çoğu bot firmasi yanında sadece küreği ve pompası başkada birşey vermiyor ama benim aldigim bot can yeleğine kadar yolladı reklam vs yapmamak için yazmıyorum dediklerimi araştir bu konu hakkında daha çok bilgiye sahip abilerim kardeşlerim vardır istersen onlarında fikirlerini alderim son bir not Bota bindiğinde güven hissetmiyorsan o bota binme ve bu nitelikte bir bot al saygılar sunarım şimdiden hayırlı olsun .
çok sağol sizin memnun olduğunuz botun markasını yazarmısın,zaten aynı yerlerde aynı avda kullanılacak(site verecekseniz özelden olursa reklam vb. olmaz.)

Alt 05.01.12, 19:37   #8
Hakkı HARMANCIK

Hakkı HARMANCIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Hakkı Harmancık
Memleket:Ankara-Batıkent
En İyi Avı:
Referans:
Hakkı HARMANCIK is on a distinguished road
Quicksilver 240 Air-Deck fiyat olarak bahsettiğin limitlerin iki katı kadar üzerinde biliyorum ama Musa abinin dediği gibi can taşıyacak bunun ücreti olmaz.Biraz daha sabret almışken bir sefer al derim.5. sene garanti veriyorlar.

Hakkı HARMANCIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.12, 21:21   #9
gökhan
Üye

Referans:
Alıntı:
Hakkı Harmancık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Quicksilver 240 Air-Deck fiyat olarak bahsettiğin limitlerin iki katı kadar üzerinde biliyorum ama Musa abinin dediği gibi can taşıyacak bunun ücreti olmaz.Biraz daha sabret almışken bir sefer al derim.5. sene garanti veriyorlar.
abi doğru diyorsunuz sağolun

Alt 06.01.12, 22:33   #10
Kamil Metin

Kamil Metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Kamil METİN
Memleket:Ankara
En İyi Avı: turna ve sazan
Referans:
Kamil Metin will become famous soon enoughKamil Metin will become famous soon enough
gökhan bende alacam, biraz araştırdım rus botu düşünüyorum,
alacaksan kesinlikle dört noktadan şişen botlardan düşün derim,altı medefe veye aliminyum düşün,
altında dalga kıran olduğu için daha sağlıklı ve daha güvenli yoksa en ufak dalgada ters döner.

Kamil Metin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar