Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Olta Malzemeleri Makinalar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Makinalar Bilyeli ve bilyesiz makinalar.. Önden yada arkadan kalamalı.. 30 luk küçük, 50 lik orta 65 lik büyük kafalı olanları da var......

Seçenekler Stil
Alt 10.02.09, 17:13   #1
gürol karadeniz
Üye

Üye Adı: gürol karadeniz
Memleket:trabzon
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: 9,35 gr rus kefali
Referans:
gürol karadeniz will become famous soon enoughgürol karadeniz will become famous soon enough
Hangisini Alsam

değerli arkadaşlar firma adı değil de marka adı vermek serbest ise

1-okuma pro 65 beacester 55 tl
2-banax sx 2000 ve 3000 90 tl
3-WİKİNG 5060-5070 80-85+
4-alba gama 60 kk 60 50-65

bu makinalar 1 - istavrit avı için tahminen her atış ta 10 ila 15 istavrit olacak
2 - eşkina ve levrek 600 gr 4 kğ arası
3 - zarğana
4 - lüfer 250 1 kğ arası

bu benim anketim arkadaşlar hanğisini alsam
sayğılar

Facebook'ta Paylaş
gürol karadeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.09, 17:41   #2
murat41
Üye

murat41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat
Memleket:Kocaeli derince
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: kupez de dünya rekoru
Referans:
murat41 will become famous soon enoughmurat41 will become famous soon enough
Selam gürol abi iyibir anket yapmışsın ama sormadan edemiyecem ilk iki makinanın fiatını ucuz buldum orjinal değil sanırım okuma 65 bu 15 bilyalı olanımı yoksa farklı birşeymi eğer dediğim makina ise 224 ytl idi en son baktığımda benim tercihim bir surf birde sprin makina al derim her ikiside lazım oluyor

murat41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.09, 19:25   #3
gürol karadeniz
Üye

Referans:
gürol karadeniz will become famous soon enoughgürol karadeniz will become famous soon enough
Alıntı:
murat41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam gürol abi iyibir anket yapmışsın ama sormadan edemiyecem ilk iki makinanın fiatını ucuz buldum orjinal değil sanırım okuma 65 bu 15 bilyalı olanımı yoksa farklı birşeymi eğer dediğim makina ise 224 ytl idi en son baktığımda benim tercihim bir surf birde sprin makina al derim her ikiside lazım oluyor
BP-65 4,5,1 devirli 3 bilyalı 53 tl yazıyo balzer kamışım var almancı hediyesi alman mı çin malı kamış mı bilemiyorum

Konu gürol karadeniz tarafından (10.02.09 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.
Alt 10.02.09, 18:30   #4
davids
Üye

Üye Adı: TAMER
Memleket:KOCAELİ
En İyi Avı: kim bilir,hedefim büyük beyaz
Referans:
davids will become famous soon enoughdavids will become famous soon enough
selam gürol abi,o makinelerden ziyade bunlara bir bak derim.Senin yazdıkların da benimkilerde at-çek için ağır makineler.Önermiş olduğum makineler yemli avda seni yarı yolda bırakmaz.istersen 20 istavrit çek.tabiki iyi bir kamış seçersen.Kamışın biraz hafif ve kaliteli bir kamış olursa.ryobi ve tornado yu istavrite at çek tede kullanabilirsin.Senin yazdıklarınla aynı fiyatta hemen hemen önerdiklerim fakat daha üst seviye makineler.rastgele

Konu esk balık timi tarafından (10.02.09 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: firma adı ve adresi yasak
davids isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.09, 19:32   #5
gürol karadeniz
Üye

Referans:
[QUOTE=davids;166947]selam gürol abi,o makinelerden ziyade bunlara bir bak derim.Senin yazdıkların da benimkilerde at-çek için ağır makineler.Önermiş olduğum makineler yemli avda seni yarı yolda bırakmaz.istersen 20 istavrit çek.tabiki iyi bir kamış seçersen.Kamışın biraz hafif ve kaliteli bir kamış olursa.ryobi ve tornado yu istavrite at çek tede kullanabilirsin.Senin yazdıklarınla aynı fiyatta hemen hemen önerdiklerim fakat daha üst seviye makineler.rastgele

değerli arkadaşım okuma zeon fena değilmiş ryobi japon malı olsada çin üretimi lafını duyduğum anda soğudum remixton marka için bir sitede fazla arıza yapıyor lafın dan huylandım banax görünüm olarak hoş duruyor
tercihimi banax ile okuma arasın da yapabilirim bilğiler için tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

Konu esk balık timi tarafından (10.02.09 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.
Alt 10.02.09, 19:45   #6
KRAL BALIKÇI
Banlandı

Üye Adı: TURGAY İNANÇ
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: ilkyardımcı ve Alicansın
Referans:
KRAL BALIKÇI will become famous soon enoughKRAL BALIKÇI will become famous soon enough
Gürol bey bence tecihini banax tan yana kullan

KRAL BALIKÇI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.09, 20:07   #7
davids
Üye

Üye Adı: TAMER
Memleket:KOCAELİ
En İyi Avı: kim bilir,hedefim büyük beyaz
Referans:
davids will become famous soon enoughdavids will become famous soon enough
[QUOTE=gürol karadeniz;167003]
Alıntı:
davids Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam gürol abi,o makinelerden ziyade bunlara bir bak derim.Senin yazdıkların da benimkilerde at-çek için ağır makineler.Önermiş olduğum makineler yemli avda seni yarı yolda bırakmaz.istersen 20 istavrit çek.tabiki iyi bir kamış seçersen.Kamışın biraz hafif ve kaliteli bir kamış olursa.ryobi ve tornado yu istavrite at çek tede kullanabilirsin.Senin yazdıklarınla aynı fiyatta hemen hemen önerdiklerim fakat daha üst seviye makineler.rastgele

değerli arkadaşım okuma zeon fena değilmiş ryobi japon malı olsada çin üretimi lafını duyduğum anda soğudum remixton marka için bir sitede fazla arıza yapıyor lafın dan huylandım banax görünüm olarak hoş duruyor
tercihimi banax ile okuma arasın da yapabilirim bilğiler için tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum
güral abi ryobi yi ben kullanıyorum.süper bir makine en ufak bir ses yok.sadece boyasında deformeler oluşuyor kullandıkça.artık d.a.m bile çinde üretiliyor bu arada.orgınel üretim alabileceğin markalar.cormoran-banax-shmano dur.gerisi hepsi çin üretimidir zaten.okuma da çinde üretiliyor.hiçbiri orgınel değil.

davids isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.09, 20:41   #8
gürol karadeniz
Üye

Referans:
[QUOTE=davids;167038]
Alıntı:
gürol karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

güral abi ryobi yi ben kullanıyorum.süper bir makine en ufak bir ses yok.sadece boyasında deformeler oluşuyor kullandıkça.artık d.a.m bile çinde üretiliyor bu arada.orgınel üretim alabileceğin markalar.cormoran-banax-shmano dur.gerisi hepsi çin üretimidir zaten.okuma da çinde üretiliyor.hiçbiri orgınel değil.
arkadaşlar ilğinize teşekkür ederim banax ryobi arasın da yazı tura atacam

Alt 10.02.09, 20:42   #9
KRAL BALIKÇI
Banlandı

Üye Adı: TURGAY İNANÇ
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: ilkyardımcı ve Alicansın
Referans:
KRAL BALIKÇI will become famous soon enoughKRAL BALIKÇI will become famous soon enough
Bence atma
yedek parça güvencen var

KRAL BALIKÇI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.09, 22:15   #10
GENÇBALIKCI
Banlandı

Üye Adı: ALİCANSIN
Memleket:KIBRIS
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: 85 KG AYNALI TURNAZAN AYRİYETTEN HÜRRİYETE GÖRE 2KG PİRANA
Referans:
GENÇBALIKCI will become famous soon enoughGENÇBALIKCI will become famous soon enough
[QUOTE=davids;167038]
Alıntı:
gürol karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi su orjinal diye saydıgın makinaların içinde 1 tane orjinal varsa ben mesleği bırakırım hepsi uzak doguda yapılıyo

GENÇBALIKCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alsam, hangisini

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar